Blog‎ > ‎

Modelujte a navrhněte vlastní nábytek ze šablon

přidáno: 19. 6. 2016 6:57, autor: Zdeněk Dlauhý   [ aktualizováno 10. 7. 2022 0:27 ]
Představujeme nové rozšíření pro Připravto - návrh nábytku, tak aby uživatel mohl rychle použít již předpřipravené nastavení konstrukce, kování a celého prvku nábytku se jmenuje Šablony. Toto rozšíření vylepšuje možnosti sdílení obsahu návrhů jak pro koncového zákazníka - tedy uživatele nábytku a zároveň i pro truhláře či konstruktéra. Pomocí šablon mohou jednotliví truhláři mezi sebou rychle sdílet jednotlivé své návrhy či přímo umožnit zobrazení výkresu nebo vizualizace koncovému zákazníkovi či zobrazit šablonu na svých stránkách.

skrin zaluzie pripravto


Vložený produkt - šablona

Použití šablony

Pro převod šablony, či potvrzení pro zákazníka, uživatel pouze vybere danou šablonu a klikne na přidat, tím se předpřipravená data jako jsou rozměry, použité materiály a konstrukce převedou do jeho účtu a on může následně provádět úpravy. Tento způsob se také může použít pro již předpřipravenou šablonu ke změně materiálů či vytvoření nové vizualizaci, či použít šablonu jiným způsobem, například změnou proporcí, či základní úpravou jako je odstranění soklu a úpravou zad změnit konstrukci pro spodní komodu/skříňku na závěsnou.

Z šablon je také možné rychle začít vytvářet vlastní návrhy nábytku, pouze vybráním šablon a přepnutím do půdorysu,
nakreslením základní části pro zdi a vytvořením rohu pokoje. Takto je možné pokračovat v případě jednoduchých návrhů pro koncové zákazníky. V případě větších projektů je vhodné projekty rozdělit dle místností, kdy každá místnost může být částí.Vytvoření šablony
Vytvoření šablony je jednoduché, uživatel vybraný produkt vybere a použije funkci v Nastavení (klíč) > Doplňky > Vytvořit šablonu

pridani šablony z návrhu nábytku
Pro správné vytvoření šablony je vhodné, když uživatel vytvoří vizualizaci pro daný produkt. Dále aby výsledná šablona obsahovala výkres, vizualizaci a data pro znovu vytvoření - tyto podklady si připraví program sám. Od uživatele se očekává vyplnění polí pro klíčová slova je vytvořen odkaz, označení produktu a následně program připraví odkaz. Uživatel může daný odkaz poslat zákazníkovi či ho vložit na své stránky a sdílet s svými zákazníky.

Vytvořený odkaz. Pro vložení odkazu do stránky a jeho zobrazení použijte IFRAME kod.

Comments