Blog‎ > ‎

Modely skříněk a dalších výrobků pro truhláře a interiérové specialisty

přidáno: 6. 7. 2012 23:37, autor: Zdeněk Dlauhý   [ aktualizováno 6. 7. 2012 23:38 ]
Pro rozvíjení vlastních služeb pro spolupracující truhláře připravujeme nové služby v podobě předpřipravených CAD modelů pro zařizování interiéru. Tyto modely výrobků v podobě skříňového a zásuvkového nábytku budou obsahovat základní kusovník, model a další podklady určené pro návrháře interiéru a partnery.

Znázornění a návrh řešení

Nyní tedy za drobný úplatek, bude možné získat předpřipravené 3D modely výrobků, vybrat si a upravit ho dle vlastních požadavků. Např. vybrat typ povrchu > dýha nebo laminát od předních výrobců v např. oblíbený Egger a povrch Woodline v kombinaci s povrchem Bílá Premium.

Modely v CAD aplikaci


K dispozici bude zároveň i pravděpodobně základní cenová politika + základní ceník. Jednotlivé bloky budou vždy ke svému jménu obsahovat kusovník ve formátu csv, který je možné otevřít přímo v MS Excelu nebo OpenOffice.org. 3D Model ve formátu dxf a dwg a odhadovanou cenovou relaci za základní zboží. Jednotlivé bloky - skříně a výrobky budou mít specifické pojmenování a definované elementy.
Ukázka pojmenování: S500V710H510So0P2M0D2Z0

Několik výrobků z řady S500V710H510

Pro reálné použití těchto předpřipravených modelů stačí interiérovému návrháři pouze CAD/3D aplikace ve 3D s podporou těchto formátů a může přímo začít připravovat interiér pro svého zákazníka bez nutnosti znalosti rozpočítávání. Na druhou stranu to lze využít pro úpravu a změnu, případně kontrolu modelů. Ukázka modelů bude brzo k dispozici a celý balík modelů bude připraven pro spolupracující partnery v podobě balíku ke stažení ze sekce Partner.

Comments