Blog‎ > ‎

Nábytek na Připravto.cz

přidáno: 12. 6. 2014 8:37, autor: Zdeněk Dlauhý   [ aktualizováno 10. 7. 2022 0:35 ]
Než se dostaneme na hlavní obsah článku tak jen přidám odkaz na nové video.

Připravto - úvod
Minulý týden jsme společně s truhláři a testery vytvořili nové rozhraní pro zadávání dat a vytváření modelů nábytku na www.pripravto.cz. Zadávání hlavních údajů, jako je pozice prostoru tedy ID, kam se vloží element jako je třeba bok, nebo rám je jednodušší. Další hlavní vylepšení je v podobě rychlejšího přímého přehledu o parametrech a vytvořené konstrukci.
Tedy celkový přehled upravitelnost by měla značně zjednodušit průběh navrhování. JSON výstupy do vizualizační části jsou nyní kompletní a umožní jednodušší zadání a doplnění o ostatní objekty např. kupované.

Nové ovládání návrhu nábytku

Rychleji nyní dochází také ke zpracování odpovědi a vytvoření výstupního výkresu, který při volbě rychle je nyní automaticky zobrazen. Zatím se u některých prohlížečů může ale stát, že se výstup nezobrazí obvykle u Chrome na Windows. Prostě je asi moc rychlé :).

Na stránce Záznam změn také udržujeme nově informace o změnách a aktualizacích služby.  Kdo chce vytvořit testovací účet na službě, tak pište na info@pripravto.cz nebo vyplňte zpětnou vazbu, na základě komunikace pak vytváříme účet.
Comments