Blog‎ > ‎

Nový rok - oprava střechy a několik situací

přidáno: 5. 1. 2012 23:05, autor: Zdeněk Dlauhý   [ aktualizováno 5. 1. 2012 23:05 ]
Stalo se to před několika týdny, rozhodlo se provést opravu střechy a podkroví na původní budově. Sice jsme začali na zimu, ale zatím to vychází docela dobře. Plocha celé střechy na původní budově je podobná asi 3-4 rodinným domkám, takže je to docela dost práce, když k tomu přidáte opravy většiny staré konstrukce. Na hlavní práci jsme si pozvali mistry tesaře z vedlejší vesnice, kteří už nám několikrát při podobných akcích pomáhali.

Práce na vyrovnávacích latích.


Současné práce se po  novém práce už přesunuli na poslední část půdy a čeká se na promyšlení konstrukce a zabudování nových oken, případně na přípravě vnitřní dispozice.

Oprava konstrukce - nová podzednice a krokví

Jinak v rámci oprav máme nyní několik menších problémů s dodávkou spojení do internetu, takže pokud se vám nedaří odeslat zakázku, nebo e-mail, či neodpovídáme. Tak se omlouváme a prosím trpělivost. Pokuste se nám to oznámit a znovu odeslat k nám na e-mail info@dlauhy.cz

V každém případě přejeme celému týmu hodně úspěchů do roku 2012, zákazníkům, partnerům málo komplikací a pěkné interiéry a v neposlední řadě úspěšný rok.
Comments