Blog‎ > ‎

Poptávka a cena zakázkového nábytku -- rychle?

přidáno: 5. 8. 2011 8:26, autor: Zdeněk Dlauhý   [ aktualizováno 5. 8. 2011 9:06 ]
V současné době se informace na světě pohybují rychle, je často nutné se i rychle něco dozvědět. V tomto zápisku rozepíši představím novou službu, kterou jsme aktivovali. Jedná se o kvalitnější systém poptávek na nábytek.

Jsme nyní ve stavu, kdy máme připravenou jednoduchou šablonu pro zákazníky i partnery pro návrh nábytku spolu se základními informacemi jako je typ objektu - tedy skříň, kontejner, stůl, kuchyň nebo i jiné. Tato šablona slouží jako náčrt a zdroj informací a z těchto podkladů poté připravíme nabídku s cenovým rozsahem, obsaženými materiály a různými specifiky dle vybraného objektu.

Zobrazení části šablony -  základní rozměry, rozmístění a pohled

Na šablonu tedy nakreslíte/naskicujete/překreslíte (popř jakkoliv jinak znázorníte) vaši základní vizi výrobku s jeho základním tvarem a vnějším rozměrem, případně i s dispozicí/místností či umístěním. Poté vyplníte pár základních údajů a šablonu vyfotíte/naskenujete, případně přiložíte jiný obrázek a pošlete k nám na info@dlauhy.cz. Pokud se nebojíte experimentovat, můžete se klidně i stát designérem.

Důležité údaje - limit ceny - respektive na kolik si výrobek ceníte

Na šabloně můžete např. specifikovat limit ceny, předpokládaný termín, nějaký speciální kus nábytku atd. Doufáme, že tato služba bude pro zákazníky uspokojivá a celý proces rychlejší, přičemž se pokusíme ušetřit čas na obou stranách. Šablona je kompatibilní se systémem OptimCabinet, tedy je výhodná i pro partnery truhlárny.

Odkaz na šablonu ve verzi 2 a formátu PDF. Brzy bude připravená revize.