Blog‎ > ‎

Připravto.cz - služba pro přípravu výroby nábytku

přidáno: 25. 1. 2014 12:27, autor: Zdeněk Dlauhý   [ aktualizováno 10. 7. 2022 0:38 ]
Tímto příspěvkem by jsme chtěli představit službu na které pracujeme již delší dobu http://www.pripravto.cz. Jedná se službu určenou společnostem, které pracují v nábytkářském průmyslu. Cílem služby je zjednodušit a zefektivnit přípravu výroby nábytku a následně celkově  správu informací o zakázce.

Pracovní prostředí služby pripravto.cz

Služba je primárně zaměřená na zakázková truhlářství. Umožňuje parametricky zpracovávat dokumentaci k výrobkům, připravovat výkresovou dokumentaci, kterou si uživatel pak může upravit k vlastní představě v CAD aplikaci. Služba dále umožňuje zpracovávat výstupy pro kusovníky k zakázkám, informace o dílech provádět rozpočty a v neposlední řadě vizualizace k připraveným výrobkům a připravit nářezové plány.

Příprava a správa výrobků v zakázce souvisí s databází materiálů a objektů, která je dostupná pro uživatele. Data nahraná do této databáze lze dále v zakázce zpracovávat a kalkulovat.


Ukázková data - stolu (návrh Stefan Mihailovic, Zdenek Dlauhý)

Příprava produktů může probíhat několika způsoby > parametrické zadávání přes jednotlivé funkční oblasti. Nebo přímo přes rozměry elementů. Toto je nejrychlejší postup, pokud je kalkulačka váš přítel. Případně převodem nebo i kombinací  vkládání již hotových naceněných výrobků. Zadáním koupených produktů do databáze, lze tyto objekty vložit přímo zakázky a následně je zahrnout do kalkulace.

Zadání výrobku parametrickým způsobem

Zájemci o službu nás mohou kontaktovat na adrese kontakt. Registrovaní uživatelé mohou pro připojení k službě využít adresu https://www.pripravto.cz. Služba je dostupná v testovacím režimu. V průběhu příštího týdne budou dostupná ukázková videa. Doufáme, že pro vás bude tato služba užitečná.
Comments