Blog‎ > ‎

Začínáme aneb proč založit blog

přidáno: 2. 4. 2011 7:04, autor: Zdeněk Dlauhý   [ aktualizováno 10. 4. 2011 16:30 ]
V současné době při obrovském rozmachu počítačových technologií to mají menší společnosti z jiných odvětví těžší a těžší. Obvykle nemají prostředky na udržování a soustavné vylepšování všech nových požadavků, které na ně připravují nové velké společnosti. A lidé si na ně rychle zvykají, používají je a díky tomu se nám stále některé společnosti zvětšují a zlepšují svůj sociální statut.

Kdo by si v dnešní době rychle nezvykl na to, že už trochu můžeme komunikovat se státní správou elektronickou komunikací, objednat rychle určité zboží přes internetový obchod nebo koupit e-knihu. Na této vlně se vezou společnosti, které se v této době narodili a svůj obchodní model založili na konceptu internetu. Firmy jako Facebook jsou prostě v této době nutné, jelikož se z nich stal standard a jsou někdy i vcelku užitečné, tak proč je nepoužívat. To že nám berou část našeho soukromí asi není vysoká cena.

A protože i my, malá truhlárna, částečně pociťujeme vliv těchto nových "stavů", rozhodli jsme se, že máme světu co říci. I přesto, že jsme společnost, která se soustředí na výrobu a návrh nábytku určeného do vašich prostor, věříme že tímto krokem můžeme lépe nastínit a ukázat naše kroky.


Předpokládáme tedy, že postupně obnovíme část webu > TVORBA, aby jsme mohli naší práci ukázat. Dále zde na blogu postupně více popíšeme naše vlastní zkušenosti, věci které využíváme a více se otevřeme.

A v rámci prvních změn a zlepšení naší přizpůsobivosti jsme zavedli > QR-kódy. Jejich využití najdete při přenášení informací např. do jiného zařízení - např. mobilního telefonu. Rozšířily se z Japonska, kde jsou používány na letácích, jako vizitky a předávání informací na web. Jejich využití je různé. V našem případě jsem se soustředili zatím vizitku. Stačí tedy mobilním telefonem namířit na náš obrázek a hned se vám zobrazí, webová adresa, mapa a další kontaktní informace.Věříme, že je to správná cesta k tomu, aby o nás bylo slyšet.
Názory a otázky nám prosím zasílejte v části > KONTAKT